Бал Олімпійців

  19 травня 2017 року в гімназії відбувся традиційний щорічний Бал олімпійців, на якому почесними грамотами були відзначені переможці предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН.

 Упродовж року учні гімназії №31 брали участь у міських, обласних та Всеукраїнських предметних олімпіадах та в конкурсі-захисті наукових робіт Малої Академії Наук і принесли гімназії 95 призових місць.
Розпорядницею балу та Почеснитм академіком гімназії цого разу була переможниця Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії Наук Радзієвськя Олександра.
За традицією Бал олімпійців відкрився внесенням олімпійського факелу. Після урочистого виходу гімназисти привітали вчителів, які готували їх до участі в олімпіадах.
Зі словами првітання до кращих гімназістів звернулися директор гімназії Пивоваров Василь Миколайович, доктор історичних наук, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Присяжнюк Юрій Петрович, вчитель біології та екології Фрідман Лариса Семенівна.
Потім Василь Миколайович Пивоваров вручив грамоти переможцям конкурсів і предметних олімпіад, а також медалі учням, яким присвоєні звання «Кращий знавець наукових дисциплін», «Ерудит гімназії», «Кращий у навчанні», «Кращий науковець-дослідник», «Почесний академік гімназії».
Прикрасою свята були неодноразові призери міського та обласного етапів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» вокальна студія «Імпровіз», багаторазові призери та чемпіони України з фітнесу та сучасного танцю студія фітнесу та сучасного танцю «Грація» та переможці Міжнародного фестивалю «Місто Лева 2017», лауреати Міжнародного фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!», переможці Всеукраїнського фестивалю «Козацький шлях. UA», лауреати Європейського «e Twіnnіng» проекту «School -Vision — 2017» народний художній колектив естрадна студія «Карамель»

Вчителі,  які підготували переможців олімпіад та конкурсів

Українська мова і література
1. Коротун Людмила Валентинівна
2. Демешко Тетяна Василівна
3. Луц Наталя Миколаївна
4. Снєт Аліна Петрівна
5. Чередник Надія Федорівна
6. Байда Ольга Степанівна
Історія та Правознавство
7. Присяжнюк Юрій Петрович
8. Бондар Світлана Василівна
9. Коваленко Олександр Іванович
10. Прохоренко Нателла Юріївна
11.  Трубін Юрій Юрійович
Математика та Економіка
12.  Бутар Таісія Борисівна
13.  Кириченко Лариса Миколаївна
14.  Мосінзова Любов Миколаївна
15.  Підгорна Тетяна Євгеніївна
16.  Веретільник Ніна Костянтинівна
17. Панченко Галина Миколаївна
Хімія
18.  Тесленко Світлана Миколаївна
19.  Білорус Алла Володимирівна
Інформатика та інформаційні технології
20.  Риба Оксана Миколаївна
21.  Демешко Юрій Юрійович
Географія
22.  Мариненко Галина Петрівна
Початкова школа
23. Донець Наталя Василівна
24. Кирилюк Лідія Андріївна
25. Коваленко Олена Миколаївна
26. Михайлюк Лариса Степанівна
Трудове навчання. Обслуговуюча праця
27.  Степанець Лариса Юріївна
Трудове навчання. Технічна праця
28.  Кирилюк Юрій Миколайович
Фізика та Астрономія
29. Кулаківська Людмила Петрівна
Французька мова
30.  Мальцева Ірина Сергіївна
Іспанська мова
31.  Шайденко Тетяна Яківна
Німецька  мова
32.  Федоренко Ольга Богданівна
33.  Орещук Світлана Костянтинівна
Англійська мова
34. Дендемарченко Наталя Михайлівна
35. Третяк Наталя Миколаївна
36. Близнюк Наталія Олександрівна
37. Науменко Олена Василівна
38. Кір’янова Лариса Богданівна
39. Кравченко Ірина Борисівна
Біологія та екологія
40. Фрідман Лариса Семенівна
41. Дорошенко Антоніна Вадимівна

Переможці  міських предметних олімпіад.

1. Бушуєва Дарина – учениця 11- А класу
ІІІ місце міської олімпіади з української мови

2. Куліченко Микита — учень 11-А класу
ІІІ місце міської олімпіади з інформаційних технологій

3. Бердник Олександра – учениця 11-Б класу
ІІІ місце міської олімпіади з німецької мови

4. Шевченко Анастасія — учениця 11-М класу
ІІІ місце міської олімпіади з математики

5. Шершень Євгенія — учениця 10-А класу
ІІ місце міської олімпіади з англійської мови

6. Мар’ян Катерина  — учениця 10-А класу
ІІІ місце міської олімпіади з біології
ІІ місце міської олімпіади з правознавства

7. Крайня Дар’я — учениця 10-А класу
ІІІ місце  міської олімпіади з з української мови

8. Муслімов Олег — учень 10-Б класу
ІІ місце міської олімпіади з трудового навчання

9. Лобинцев Андрій — учень 10-Б класу
ІІІ місце міської олімпіади з інформаційних технологій
ІІІ місце міської олімпіади з математики

10. Турчина Крістіна — учениця 10-Б класу
ІІІ місце міської олімпіади з правознавства

11. Масляна Світлана — учениця 10-Б класу
ІІІ місце міської олімпіади з астрономії

12. Шаблевський Нікіта — учень 10-Б класу
ІІІ місце міської олімпіади з фізики

12. Марченко Маргарита — учениця 10-Б класу
ІІІ місце міської олімпіади з економіки

13. Боковня Дмитро — учень 10-Б класу
ІІІ місце міської олімпіади з інформаційних технологій

15. Бруско Андрій — учень 10-Б класу
ІІІ місце міської олімпіади з інформатики

16. Лбова  Анастасія — учениця 9-А класу
ІІ місце міської олімпіади з англійської мови

17. Лимарь Нікіта — учень 9-А класу
ІІІ місце міської олімпіади з німецької мови
ІІІ місце міської олімпіади з біології

18. Охота Євген — учень 9-А класу
ІІІ місце міської олімпіади з інформаційних технологій

19. Андрущенко Олександр — учень 9-І класу
ІІІ місце міської олімпіади з правознавства

20. Буз Анастасія — учениця 9-М класу
ІІІ місце міської олімпіади з економіки
ІІІ місце міської олімпіади з історії

21. Гринькова Олександра — учениця 8-А класу
ІІ місце міської олімпіади з німецької мови
ІІ місце міської олімпіади з обслуговуючої праці

22. Сивова Ксенія — учениця 8-А класу
ІІ місце міської олімпіади з німецької мови

23. Чепур Анна — учениця 8-А класу
ІІ місце міської олімпіади з німецької мови

24. Савчак Тетяна — учениця 8-А класу
ІІ місце міської олімпіади з англійської  мови

25. Паличка Дар`я — учениця 8-А класу
ІІ місце міської олімпіади з англійської  мови

26. Діденко Марина — учениця 8-Б класу
ІІ місце міської олімпіади з географії

27. Онищенко Кіріл — учень 8-Б класу
ІІ місце міської олімпіади з французької  мови

28. Саркісян Размік — учень 8-В класу
ІІІ місце міської олімпіади з фізики
ІІІ місце міської олімпіади з математики

29. Савочкіна Мілена — учениця 8-В класу
ІІІ місце міської олімпіади з обслуговуючої праці

30.  Сакало Дмитро — учень 7-А класу
ІІ місце міської олімпіади з географії
ІІІ місце міської олімпіади з біології

31.  Янкова Діана — учениця 7-А класу
ІІІ місце  міської олімпіади з з української мови

32.  Дармограй Іван — учень 7-А класу
ІІІ місце  міської олімпіади з з української мови

33. Мальцев Ярослав — учень 7-А класу
ІІ місце міської олімпіади з географії

34.  Теленько Ярослав — учень 7-Б класу
ІІ місце  міської олімпіади з з української мови

35.  Цимбаленко Дана — учениця 7-Б класу
ІІІ місце  міської олімпіади з з української мови

36.  Романов Михайло — учень 7-В класу
І місце міської олімпіади з хімії

37.  Вітренко Андрій — учень 7-В класу
ІІ місце міської олімпіади з географії
ІІІ місце міської олімпіади з хімії
ІІІ місце міської олімпіади з математики

38. Зганяйко Володимир — учень 7-Г класу
ІІІ місце міської олімпіади з математики

39.  Ортинська Дарина — учениця 6-В класу
ІІ місце міської олімпіади з математики

39. Опанасенко Катерина — учениця 6-Г класу
ІІІ місце міської олімпіади з математики

40. Вашуркін Михайло – учень 4-А класу
ІІ місце міського конкурсу юних знавців природи

41. Губанов Іван – учень 4-Г класу
ІІ місце міського конкурсу юних знавців природи

42. Коломієць Денис – учень 4-Г класу
ІІ місце міського конкурсу юних знавців природи

43. Черниш Максим – учень 3-А класу
ІІІ місце міського конкурсу юних знавців природи

44. Гурін Ілля – учень 3-В класу
ІІ місце міського конкурсу юних знавців природи

Переможці  обласних олімпіад!

1. Бушуєва Марина — учениця 11- А класу
ІІ місце обласної олімпіади з екології
ІІІ місце міської олімпіади з екології
ІІ місце міської олімпіади з англійської мови
ІІ місце міської олімпіади з біології
ІІІ місце міської олімпіади з української мови і літератури

2. Кудря Марія — учениця 11-М класу
ІІ місце обласної олімпіади з історії
ІІ місце міської олімпіади з історії
ІІ місце  міської олімпіади з біології

3. Тимченко Тамара – учениця 11-Б класу
ІІ місце обласної олімпіади з іспанської мови
ІІ місце міської олімпіади з іспанської мови

4. Романов Юрій — учень 11-М класу
ІІІ місце обласної  олімпіади з інформаційних технологій
ІІ місце міської олімпіади з інформаційних технологій
ІІ місце обласної  олімпіади з інформатики
ІІ місце міської олімпіади з інформатики

5. Горобець Анастасія — учениця 10-Б класу
ІІІ місце обласної олімпіади з англійської мови
ІІ місце міської олімпіади з англійської мови

6. Риба Богдана — учениця 9-М класу
ІІ місце обласної олімпіади з економіки
І місце міської олімпіади з економіки
ІІ місце міської олімпіади з астрономії

7. Фролова Ірина — учениця 9-М класу
ІІІ місце обласної олімпіади з біології
І місце міської олімпіади з біології
ІІ місце міської олімпіади з економіки

8. Грань Олександр — учень 9-М класу
ІІІ місце обласної олімпіади з географії
ІІ місце міської олімпіади з географії

9. Сергієнко Марія — учениця 8-Б класу
ІІІ місце обласної олімпіади з хімії
І місце міської олімпіади з хімії

Переможці  Всеукраїнських олімпіад

Савицька Наталія  – учениця 10-А класу
ІІІ  місце Всеукраїнської олімпіади з біології
ІІ місце обласної олімпіади з біології
ІІ місце міської олімпіади з біології

Переможці  конкурсу –захисту наукових робіт Малої Академії Наук

1. Квітчата Євгенія – учениця 11-М класу
ІІІ місце міського конкурсу-захисту МАН з української мови

2.  Бахчагулян Марія– учениця 10-А класу
І місце міського конкурсу-захисту МАН з історії України

3. Шпак Маргарита – учениця 10-А класу
ІІІ місце міського конкурсу-захисту МАН з української мови

4. Гаврилюк Олена – учениця 10-А класу
ІІІ місце міського конкурсу-захисту МАН з української мов

5. Корецька Владислава  – учениця 10-В класу
ІІІ місце міського конкурсу-захисту МАН з української мови

6.  Мар`ян Катерина – учениця 10-А класу
ІІІ місце обласного конкурсу-захисту МАН з історії України
ІІ місце міського конкурсу-захисту МАН з історії України

7. Бабко Анастасія – учениця 10-Б класу
ІІІ місце обласного конкурсу-захисту МАН з хімії
І місце міського конкурсу-захисту МАН з хімії

8. Соколов Владислав – учень 10-В класу
ІІІ місце обласного конкурсу-захисту МАН з біології
ІІІ місце міського конкурсу-захисту МАН з біології

9. Бушуєва Марина – учениця 11-А класу
ІІ місце Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з біології
І місце обласного конкурсу-захисту МАН з біології
ІІ місце міського конкурсу-захисту МАН з біології

10. Радзієвська Олександра – учениця 11-А класу
І місце Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з історії України
І місце обласного конкурсу-захисту МАН з історії України
І місце міського конкурсу-захисту МАН з історії України

«КРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ БІОЛОГІЇ — 2017»

САВИЦЬКА  НАТАЛЯ  — ІІІ  місце Всеукраїнської олімпіади з біології

Звання  «Почесний академік гімназії»

РАДЗІЄВСЬКА ОЛЕКСАНДРА — І місце Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з історії України
БУШУЄВА МАРИНА — ІІ місце Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з біології
Звання «Ерудит гімназії — 2017»
РОМАНОВ  ЮРІЙ — ІІІ місце обласної  олімпіади з інформаційних технологій та
ІІ місце обласної  олімпіади з інформатики .

Звання «Кращий науковець-дослідник гімназії»

МАР’ЯН  КАТЕРИНА – ІІІ місце обласного конкурсу-захисту МАН з історії України
БАБКО  АНАСТАСІЯ –ІІІ місце обласного конкурсу-захисту МАН з хімії
СОКОЛОВ   ВЛАДИСЛАВ –ІІІ місце обласного конкурсу-захисту МАН з біології

Звання  «Кращий у навчанні».

ТАРАНЕНКО  ЛІЛІЯ -  середній бал 11,32
КУДРЯ  МАРІЯ -  середній бал 11,29
БУШУЄВА МАРИНА -  середній бал 11,28

Кращі творчі колективи гімназії

 Переможці  Міжнародного фестивалю  «Місто Лева 2017», лауреати Міжнародного фестивалю  «Усі ми діти твої, Україно!», переможці  Всеукраїнського  фестивалю  «Козацький шлях. UA», лауреати Європейського  «e Twіnnіng»  проекту  «School -Vision — 2017»   народний художній колектив  естрадна студія «Карамель». Керівник студії Сємілєткіна Світлана Миколаївна.
Багаторазові  призери та чемпіони України з фітнесу та сучасного танцю студія фітнесу та сучасного танцю «Грація».   Керівник студії Заслужений тренер України  Оробець Антоніна Левківна.
Неодноразові  призери міського та обласного етапів фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» вокальна студія «Імпровіз».  Керівник студії вчитель музики Казмирук Вікторія Володимирівна.

Більше фото