Конкурс П.Яцика

 Наші учні – переможці конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

2018 – 2019 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

Щербак Поліна (4-А клас) – ІІ місце – Голуб А.В.

Романова Анастасія (7-А клас) – ІІ місце – вч. Демешко Т.В.

Терещенко Дар’я (6-А клас) – ІІІ місце – вч.  Присяжнюк В.П.

Ортинська  Дарина (8-В клас) – ІІІ місце – вч.  Руденко Л.В.

2017 – 2018 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

Тищенко Катерина – 3-А клас – ІІІ місце  – вч. Голоуб А.В.

Романова Анастасія – 6-А клас – ІІ місце   – вч. Демешко Т.В.

Діденко Марина   – 9-Б клас        – ІІ місце    – вч. Демешко Т.В.

Ортинська Дарина   – 7-В клас       – ІІІ місце  – вч. Руденко Л.В.

Дармограй Іван          – 8-А клас        – ІІІ місце – вч. Демешко Т.В.

2016 – 2017 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце – Цимбаленко Дана – 7-Б клас (вчитель Коротун Л.В.)
ІІ місце – Діденко Марина – 8-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце – Бушуєва Дарина – 11-А клас (вчитель Луц Н.М.)


 2015 – 2016 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце – Ортинська Дарина – 5-В клас (вчитель Руденко Л.В.)
ІІІ місце – Цимбаленко Дана – 6-Б клас (вчитель Коротун Л.В.)
ІІІ місце – Діденко Марина – 7-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІ місце – Коваль Ярослава – 4-А клас (вчитель Брильова Г.В.)


 2014 – 2015 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце – Журавель Богдан – 7-А клас (вчитель Луц Н.М.)
ІІІ місце – Масляна Світлана – 8-Б клас (вчитель Руденко Л.В.)
ІІІ місце – Гриців Ірина – 10-М клас (вчитель Луц Н.М.)


 2013 – 2014 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце – Андрухіна Євгенія – 11-А клас (вчитель Коротун Л.В.)
ІІ місце – Сіпко Ірина – 8-Б клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
ІІ місце – Журавель Богдан – 6-А клас (вчитель Луц Н.М.)
ІІІ місце – Сивова Ксенія – 5-А клас (вчитель Присяжнюк В.П.)


 2012 – 2013 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце – Троценко Олександр – 8-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце – Коваленко Юлія – 11-А клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце – Сіпко Ірина – 7-Б клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
ІІІ місце – Сивова Ксенія – 4-А клас (вчитель Коваленко О.М.)


 2011 – 2012 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце – Расулова Оксана – 9-А клас (вчитель Білан Л.В.)
ІІ місце – Троценко Олександр – 7-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце – Третяк Валерія – 10-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце – Сіпко Ірина – 6-Б клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
ІІІ місце – Товстохатько Анна – 4-А клас (вчитель Брильова Г.В.)


 2010 – 2011 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце – Білокриницька Валентина – 11-А клас (вчитель Снєт А.П.)
ІІІ місце – Расулова Оксана – 8-А клас (вчитель Білан Л.В.)
ІІ місце -Троценко Олександр – 6-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІ місце – Сіпко Ірина – 5-Б клас (вчитель Присяжнюк В.П.)


 2009 – 2010 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце – Білокриницька Валентина – 10-А клас (вчитель Снєт А.П.)
І місце -Троценко Олександр – 5-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
І місце – Третяк Валерія – 8-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)

ІІІ (обласний) етап конкурсу

ІІ місце – Білокриницька Валентина – 10-А клас (вчитель Снєт А.П.)


 2008 – 2009 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце -Троценко Олександр – 4-В клас (вчитель Шведенко О.О.)
І місце – Білокриницька Валентина – 9-А клас (вчитель Снєт А.П.)
ІІ місце – Третяк Валерія – 7-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце – Расулова Оксана – 6-А клас (вчитель Білан Л.В.)
ІІІ місце – Кокоріна Ярослава – 11-І клас (вчитель Снєт А.П.)


 2007 – 2008 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце – Проценко Катерина – 11-А клас (вчитель Проценко Т.В.)
ІІ місце – Расулова Оксана – 5-А клас (вчитель Голуб А.В.)
ІІI місце – Кокоріна Ярослава – 10-І клас (вчитель Снєт А.П.)
ІII місце – Киркича Анастасія – 9-I клас (вчитель Присяжнюк В.П.)


 2006 – 2007 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце – Набожняк Роман – 11-У клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
І місце – Білокриницька Валентина – 7-А клас (вчитель Снєт А.П.)
ІІ місце – Проценко Катерина – 10-А клас (вчитель Проценко Т.В.)
ІІ місце – Расулова Оксана – 4-А клас (вчитель Голуб А.В.)
ІІ місце – Кокоріна Ярослава – 9-І клас (вчитель Снєт А.П.)


 2005 – 2006 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце – Корецька Аліна – 11-Г клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
ІІ місце – Дем’яненко Іванна – 7-Г клас (вчитель Луц Н.М.)
ІІІ місце – Расулова Оксана – 3-А клас (вчитель Голуб А.В.)
ІІІ місце – Москаленко Анна – 3-В клас (вчитель Макарук Л.В.)

ІІІ (обласний) етап конкурсу

І місце – Корецька Аліна – 11-Г клас (вчитель Присяжнюк В.П.)


 2004 – 2005 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце – Руденко Ганна – 11-У клас (вчитель Луц Н.М.)
ІІ місце – Проценко Катерина – 8-А клас (вчитель Проценко Т.В.)
ІІІ місце – Білокриницька Валентина – 5-А клас (вчитель Снєт А.П.)
ІІІ місце – Соловйова Світлана – 9-У клас (вчитель Ігнатьєва Н.В.)

ІІІ (обласний) етап конкурсу

І місце – Руденко Ганна – 11-У клас (вчитель Луц Н.М.)