Стипендіати

Наші стипендіати

2018 – 2019 навчальний рік

Обласний стипендіат 2018-2019 н.р.

У 2018 – 2019 навчальному році обласну стипендію   «За високі досягнення у навчанні» отримала  Cавчак Тетяна.

Стипендіати міського голови 2018-2019 н.р.

  • Ортинська Дарина— стипендіат міського голови в номінації  «За високі  досягнення у вивченні базових дисциплін»
  • Діденко Катерина — стипендіатв номінації «За високі  досягнення у спорті»
  • Литвин Тимур — стипендіат в номінації «За високі  досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»
  • Антоненко Дмитро — стипендіат в номінації  «За високі досягнення у  винахідницькій діяльності,  технічній творчості»
  • Козак Натан — стипендіат в номінації «За високі  досягнення у  винахідницькій діяльності, технічній творчості».
  • Фесак Поліна — стипендіат в номінації «За високі  досягнення у музиці».

2017 – 2018 навчальний рік

Савицька Наталія (11-А) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

Путря Максим (11-Б) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення в хореографії»

Муслімов Олег (11-Б) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»

Козак Натан (7-В) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»

Тимошенко Марія (8-В) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості»

2016 – 2017 навчальний рік

Теленько Ярослав (7-Б кас) – стипендія Президента України

Савицька Наталія (10-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Маленко Анастасія (10-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Бушуєва Марина (11-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Бушуєва Дарина (11-А клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у вивченні навчальних дисциплін»

Муслімов Олег (10-В клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»

2015 – 2016 навчальний рік

Гриців Ірина (11-М клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Загоруйко Олександра (11-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

Герасик Владислава (11-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

Савицька Наталія (9-А клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

Кобзар Дарина (9-А клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у хореографії”

Муслімов Олег (9-В клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості”

2014 – 2015 навчальний рік

Гриців Ірина (10-М клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Шевченко Марія (11-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Тимошенко Віра (9-А клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості”

Загоруйко Олександра (10-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

Герасик Владислава (10-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

Кобзар Дарина (8-А клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у хореографії”

2013 – 2014 навчальний рік

Расулова Оксана (11-А клас) – стипендія Президента України, обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Гриців Ірина (9-М клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Шарабуров Ілля (11-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості”

Тимошенко Віра (8-А клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості”

Іщенко Артем (11-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення в спорті”

2012 – 2013 навчальний рік

Расулова Оксана (10-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Риба Владислав (11-М клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Сіренко Марія (11-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Шарабуров Ілля (10-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості”

Посмерега Анастасія (9-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення в музиці”

2011 – 2012 навчальний рік

Норовкова Юлія (11-І клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За активну участь в суспільно-громадській діяльності”

Скурат Катерина (11-М клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Лісняк Анастасія (10-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Ображей Наталія (10-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Расулова Оксана (9-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

2010 – 2011 навчальний рік

Білокриницька Валентина (11-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Некрасова Лариса (11-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Лісняк Анастасія (9-Б клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Григор’єв–Іваночко Ігор (10-М клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Гавдун Марія (10-Г клас) -стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у спорті”

2009 – 2010 навчальний рік

Білокриницька Валентина (10-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Некрасова Лариса (10-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Слєсарев Євген (11-І клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Щербаков Максим (11-І клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Шарабурова Катерина (11-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

Драчов Данило (8-Б клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у музиці”

2008 – 2009 навчальний рік

Юхта Олексій (11-М клас) – стипендія Президента України та обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Кокоріна Ярослава (10-І клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Некрасова Лариса (9-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Загоруйко Борис (11-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

Щербаков Максим (10-І клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівськоїмолоді в номінації “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

2007 – 2008 навчальний рік

Проценко Катерина (11-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Семенова Яна (11-А клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Кокоріна Ярослава (10-І клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Шаповал Ольга (10-Г клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Юхта Олексій (10-М клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Пунова Катерина (11-Г клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас “За високі досягнення у хореографії”

Загоруйко Борис (10-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

2006 – 2007 навчальний рік

Проценко Катерина (10-А клас) – стипендія Кабінету Міністрів України “За високі досягнення у навчанні”, обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Дахно Інна (10-У клас) – обласна стипендія “За високі досягнення у навчанні”

Кокоріна Ярослава (9-І клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас “За високі досягнення у навчанні”

2005 – 2006 навчальний рік

Золотарьова Яна (11-Г клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас “За високі досягнення у вивченні базових дисциплін”

Капітоненко Наталія (11-І клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас “За високі досягнення у музиці”

2004 – 2005 навчальний рік

Руденко Анна (11-У клас) – стипендія Кабінету Міністрів України за високі досягнення у навчанні

Оробець Максим (11-М клас) – стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас “За високі досягнення у хореографії”