Вітаємо призерів олімпіад та конкурсів!

Вітаємо призерів олімпіад та конкурсів!

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з англійської мови!

Маленко Анастасія (11-А клас)
— І місце – вч. Кір’янова Л.Б.

Горобець Анастасія (11-Б клас)
— ІІ місце – вч. Близнюк Н.О.

Лбова Анастасія (10-А клас)
— І місце – вч. Дендемарченко Н.М.

Ковальова Ксенія (9-А клас)
— ІІ місце – вч. Кравченко І.Б.

Паличка Дар’я (9-А клас)
— ІІІ місце – вч. Кравченко І.Б.

Дубляков Давид (9-Б клас)
— ІІІ місце – вч. Мальцева І.С.

Зганяйко Володимир (8-Г клас)
— ІІІ місце – вч. Титаренко С.О.

Горобець Анастасія (8-Б клас)
— ІІ місце – вч. Вовченко Н.М.

Теленько Ярослав (8-Б клас)
ІІІ місце – вч. Вовченко Н.М.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з географії!

Попельницький Денис (7-Г клас)
— ІІ місце – вч. Мариненко Г.П.

Шпак Діана (7-Г клас)
— ІІІ місце – вч. Мариненко Г.П.

Сакало Дмитро (8-А клас)
— ІІ місце – вч. Мариненко Г.П.

Діденко Марина (9-Б клас)
— ІІ місце – вч. Мариненко Г.П.

Грань Олександр (10-М клас)
— ІІ місце – вч. Мариненко Г.П.

Теленько Ярослав (8-Б клас)
— ІІІ місце – вч. Манько В.В.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з економіки!

Марченко Маргарита (11-Б клас)
— І місце – вч. Панченко Г.П.

Риба Богдана (10-М клас)
— І місце – вч. Панченко Г.П.

Фролова Ірина (10-М клас)
— ІІ місце – вч. Панченко Г.П.

Буз Анастасія (10-М клас)
— ІІІ місце – вч. Панченко Г.П.

Чумак Руслан (10-М клас)
— ІІІ місце – вч. Панченко Г.П.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з німецької мови!

Мальцев Ярослав (8-А клас)
— ІІ місце – вч. Дубова Я.О.

Сакало Дмитро (8-А клас)
— ІІ місце – вч. Дубова Я.О.

Дармограй Іван (8-А клас)
— ІІІ місце – вч. Дубова Я.О.

Чепур Анна (9-А клас)
— ІІ місце – вч. Орещук С.К.

Сівова Ксенія (9-А клас)
— ІІ місце – вч. Орещук С.К.

Гринькова Олександра (9-А клас)
— ІІІ місце – вч. Орещук С.К.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з астрономії!

Попельницький Денис
(7-Г клас) — ІІ місце
– вч. Кулаківська Л.П.

Пріщенко Вероніка
(7-Г клас) — ІІ місце
– вч. Кулаківська Л.П.

Риба Богдана
(10-М клас) — ІІ місце
– вч. Кулаківська Л.П.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з біології!

Ортинська Дарина (7-В клас)
–ІІ місце – вч. Фрідман Л.С.

Опанасенко Катерина (7-Г клас)
–ІІІ місце – вч. Фрідман Л.С.

Савицька Наталія (11-А клас)
–ІІ місце – вч. Фрідман Л.С.

Чепур Анна (9-А клас)
–ІІ місце – вч. Юрченко Л.П.

Сергієнко Марія (9-Б клас)
–ІІ місце – вч. Юрченко Л.П.

Савчак Тетяна (9-А клас)
–ІІ місце – вч. Юрченко Л.П.

Сакало Дмитро (8-А клас)
–ІІ місце – вч. Юрченко Л.П.

Лукацька Анна (9-А клас)
–ІІІ місце – вч. Юрченко Л.П.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з екології!

Соколов В’ячеслав (11-В клас)
–ІІІ місце – вч. Фрідман Л.С.

Лимар Нікіта (10-А клас)
–ІІІ місце – вч. Фрідман Л.С.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з історії!

Гречка Ірина (9-А клас)
–ІІ місце – вч. Присяжнюк Ю.П.

Мар’ян Катерина (11-А клас)
– ІІ місце – вч. Бондар С.В.

Теленько Ярослав (8-Б клас)
– ІІІ місце – вч. Соколюк О.В.

Бут Анастасія (10-М клас)
– ІІІ місце – вч. Коваленко О.І.

ВІТАЄМО
призера III (обласного) етапу
мовно-літературного конкурсу
імені Т.Г.Шевченка!

Романова Анастасія
(6-А клас) –ІІ місце –
учитель Демешко Т.В.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
мовно-літературного конкурсу
імені Т.Г.Шевченка!

Романова Анастасія (6-А клас)
–І місце – вч. Демешко Т.В.

Маленко Анастасія (11-А клас)
– ІІІ місце – вч. Снєт А.П.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
конкурсу знавців української мови
імені П.Яцика!

Романова Анастасія (6-А клас)
–ІІ місце – вч. Демешко Т.В.

Ортинська Дарина (7-В клас)
– ІІІ місце – вч. Руденко Л.В.

Дармограй Іван (8-А клас)
–ІІІ місце – вч. Демешко Т.В.

Діденко Марина (9-Б клас)
–ІІ місце – вч. Демешко Т.В.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з математики!

Борзяк Артем (6-М клас)
– ІІІ місце – вч. Гребеннікова Т.Д.

Ортинська Дарина (7-В клас)
– ІІ місце – вч. Бутар Т.Б.

Опанасенко Катерина (7-Г клас)
– ІІІ місце – вч. Веретільник Н.К.

Вітренко Андрій (8-В клас)
– ІІ місце – вч. Бутар Т.Б.

Зганяйко Володимир (8-Г клас)
– ІІІ місце – вч. Підгорна Т.Є.

Лобинцев Андрій (11-Б клас)
– ІІІ місце – вч. Кириченко Л.М.

ВІТАЄМО
призерів II (міського) етапу
олімпіади з хімії!

Вітренко Андрій (8-В клас)
–І місце – вч. Білорус А.В.

Романов Михайло (8-В клас)
–ІІ місце – вч. Білорус А.В.

Сергієнко Марія (9-Б клас)
–ІІІ місце – вч. Тесленко С.М.

Пріщенко Вероніка (7-Г клас)
–ІІІ місце – вч. Тесленко С.М.