Вітаємо призерів міського етапу предметних олімпіад

Кількість місць на міському етапі предметних олімпіад у 2016—2017 н.р.

Українська мова і література-7, Математика-7, Біологія-7, Англійська мова-6, Німецька мова-5, Географія-5, Інформаційні технології-5, Економіка-4, Правознавство-3, Хімія-3, Історія-2, Астрономія-2, Фізика-2, Обслуговуюча праця-2, Інформатика-2, Екологія-1, Французька мова-1, Іспанська мова-1, Трудове навчання-1, Всього: 66 місць!

Призові місця з 2-х та більше предметів мають 12 учнів:

Бушуєва Марина (11-А клас) – 4 місця ІІІ місце – екологія, ІІ місце – біологія, ІІІ місце — українська мова та література, ІІ місце – англійська мова
Вітренко Андрій (7-В клас) – 3 місця ІІІ місце – математика, ІІ місце – географія, ІІІ місце — хімія
Риба Богдана (9-М клас) – 2 місця І місце – економіка, ІІ місце – астрономія
Фролова Ірина (9-М клас) – 2 місця ІІ місце – економіка, І місце — біологія
Кудря Марія (11-М клас) – 2 місця ІІ місце – історія, ІІІ місце — біологія
Саркісян Размік (8-В клас) – 2 місця ІІІ місце – математика, ІІІ місце — фізика
Лобинцев Андрій (10-Б клас) –2 місця ІІІ місце – математика, ІІІ місце – інформаційні технології
Лимар Нікіта (9-А клас) – 2 місця ІІІ місце – біологія, ІІІ місце — німецька мова
Мар’ян Катерина (10-А клас) – 2 місця ІІІ місце – біологія, ІІ місце – правознавство
Cакало Дмитро (7-А клас) – 2 місця ІІІ місце – біологія, І місце — географія
Гринькова Олександра (8-А клас) – 2 місця ІІ місце — німецька мова, ІІ місце — обслуговуюча праця
Романов Юрій (11-М клас) –2 місця ІІ місце — інформаційні технології, ІІ місце — інформатика

Учителі, що підготували призерів
ІІ (міського) етапу предметних олімпіад:

7 місць: Фрідман Л.С.
5 місць: Мариненко Г.П.
По 4 місця: Панченко Г.М., Кулаківська Л.П., Риба О.М.
По 3 місця: Демешко Ю.Ю., Орещук С.К.
По 2 місця: Федоренко О.Б., Бутар Т.Б., Кириченко Л.М., Білорус А.В., Кравченко І.Б.,
Прохоренко Н.Ю., Степанець Л.Ю., Коротун Л.В., Демешко Т.В., Луц Н.М.
По 1 місцю: Снєт А.П., Присяжнюк Ю.П., Коваленко О.І., Веретільник Н.К.,
Підгорна Т.Є., Мосінзова Л.М., Дорошенко А.В., Тесленко С.М., Мальцева І.С.,
Шайденко Т.Я., Дендемарченко Н.М., Кір’янова Л.Б., Третяк Н.М., Кирилюк Ю.М., Науменко О.В., Трубін Ю.Ю.