Гусінська Аліна, Демиденко Настя, Гриценко Артем, Середюк Артем, Середюк Анастасія долучилися до проекту «Poznaj Polskę».Учасники проекту мали можливість:
- ознайомитись з польською мовою через історію, культуру та традиції,
- дізнатись про найважливіші пам’ятки, звичаї, події з історії Польщі,
- набули вміння здійснювати пошук новин у різних джерелах інформації про Українсько – Польські відносини.Кожний учасник здав іспит і отримав сертифікат знання мови на рівень А 1.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/02/demydenko-anastasia_1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/02/gusinska-alina_1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/02/hrytsenko-artem_1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/02/seredyuk-anastasiia_1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/02/seredyuk-artem_1.jpg)