29 травня учні 7-Г класу разом із класним керівником Прокопенко Вікторією Миколаївною відвідали просвітницько-розважальний комплекс «Зерноленд».
![](https://gymnasia31ckua.wordpress.com/wp-content/uploads/2024/06/020304.jpg)
Особливістю комплексу є те, що відвідувачам можна не лише споглядати експозиції, а й власноруч долучатись до занять, які виконували наші предки в минулому. Гордістю Зерноленду є етнографічний музей, у якому зібрано різноманітні експонати на території села Івківці. Гімназисти були задіяні в різноманітних локаціях і насолоджувались багатою історією нашого краю.