![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437904162_953464132636363_5483988332988363238_n-1.jpg)
11 квітня 2024 року на базі КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників” відбувся Всеукраїнський освітній non-stop “Центр STEM-освіти як простір інтелектуальних можливостей учасників освітнього процесу”.
Сучасна освіта вимагає залучення передових методів, способів та форм навчання. Черкаська область є однією з перших в Україні, де діє навчально-тренінговий центр STEM-освіти. Для участі в заході зареєструвалися школи з 15 областей, серед них і Черкаська гімназія №31. Учасницею Всеукраїнського освітнього non-stop від закладу була наша педагогиня Бондарчук Анна Олександрівна.
Педагоги обговорювали сучасні стандарти освіти та роботу з проєктами; освітні можливості штучного інтелекту. Також відбулася презентація технологій літальних апаратів; виставка сучасного обладнання та засобів, які допоможуть забезпечити реалізацію STEM-орієнтованого підходу в умовах Нової української школи!
Будуймо якісну освіту в складних реаліях життя!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/434052145_1595642074534959_8601067311485313472_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437926668_955941049238315_6161726673256006242_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437904164_438724965369823_5998235270283657005_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437864714_1470855736854070_2813746272004638917_n.jpg)