![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437802627_442951491438274_498930566703680381_n-1.jpg)
У Черкасах 13 квітня 2024 року відбувся Всеукраїнський багатожанровий чемпіонат із танців, організований Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького на Кубок Ректора.
Учениця 5-А класу нашої гімназії Буджерак Олександра (класний керівник Снєт Аліна Петрівна), учасниця колективу «MD BALLET SCHOOL», хореограф Похилько Марія, у сольних номерах (класичний танець, modern) здобула два Дипломи переможця.
Щиро вітаємо Олександру та керівника Балетної школи Похилько Марію за блискучий результат під час змагань!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437918436_1696398851156623_6636412112124506247_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/434039410_3380116528951877_106635143693421464_n-1223706939-e1713122121242.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437802614_1080277589697269_2714625677911804533_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437887483_1794623494352623_6887228245417972742_n.jpg)