![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/434009762_960732279092025_2863763838924732301_n.jpg)
30-31 березня в Черкасах відбувся Всеукраїнський конкурс «Freedom of dance».
Учениця 9-А класу нашої гімназії Гусінська Аліна, вихованка Зразкового шоу-гурту «Анфас», із сольними виступами здобула перше та друге місце в категорії Performance Юніори Соло Кубок, два перші та одне друге (групові композиції) (керівник Світлана Патлань).
Дякуємо керівникам закладів позашкільної освіти, що розкривають таланти наших учнів!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/434015162_941809060587402_4223774049238928072_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/433994176_1085592292721635_6933507059570433357_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/434032299_733477015568344_575140026093456727_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/434060593_344320515295124_7322118190333240359_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/433975774_982130043518897_8076957094927451081_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/433923803_1115169896483168_7305963047735079542_n.jpg)