![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/433996322_6996849980421289_5219052965557704762_n.jpg)
З 27-29 березня 2024 року у місті Люблін (Польща) відбувся семінар учителів французької мови, організований Французьким інститутом в Україні при Посольстві Франції в Україні.
Проєкт здійснювався в рамках визначеного Посольством пріоритету, до якого належить післядипломна освіта вчителів французької мови. Серед 50 вчителів французької мови навчання пройшла учителька Черкаської гімназії№ 31 Мальцева Ірина Сергіївна.
Метою семінару було навчання методиці використання нових інформаційних технологій у сфері освіти, зокрема для викладання французької мови та немовних дисциплін, які викладаються французькою мовою; ознайомлення з новими методами і прийомами, застосування їх на практиці, розвиток мережі професійних контактів, а також практикування французької мови на розмовному рівні.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/434028184_2566055850234199_1574944648033075624_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/434020160_1199974834306435_5732173053939287073_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/434044849_1096273191453697_8731303259673521560_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/433966302_435706875612700_7118256908911378501_n.jpg)