![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/434005291_897098828767273_5552340242986341652_n.jpg)
28 березня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося нагородження учасників ІІ етапу VII обласного та Х міського конкурсу учнівських наукових робіт з історії «Юні історики Черкащини». Конкурс тривав з 25 січня 2024 року по 25 березня 2024 року і був присвячений співвітчизникам, які зробили й роблять свій внесок у перемогу України в російсько-українській війні. Темою конкурсу, який провели викладачі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, — «Людина, громадянин, патріот: портрети сучасних українців», серія: «Українці у війні: героїчне повсякдення».
На ІІ етап конкурсу було представлено 90 робіт від 104-х учнів із міста Черкаси (з 11 шкіл) та усіх районів Черкаської області і однієї дитячої організації, допомагали своїм учням понад 80 учителів.
Учениці Черкаської гімназії № 31 теж активно долучились до конкурсу учнівських наукових робіт з історії.
Данчишен Анастасія та Юрченко Дарина (11-А клас) за роботу «Письменник-воїн Артем Чех: і словом, і ділом» отримали 3 місце у ІІ етапі VII обласного та Х міського конкурсу учнівських наукових робіт з історії «Юні історики Черкащини» (керівник Бобир Оксана Василівна).
Вітаємо одинадцятикласниць та їх керівника-наставника з достойною відзнакою!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/430118444_805786694727860_6061212529253555465_n.png)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/430365150_753338433554527_8854464004515569666_n.png)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/433112662_817052217120060_7982213345813067940_n.png)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/434057913_387292660926958_4479549397043721299_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/430306001_1428222081396624_5340212844430893382_n.png)