![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/434029685_1902019836908998_1174650932030760886_n.jpg)
У Чернівцях завершилося проведення IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Інтелектуальні змагання тривали з 22 по 27 березня.
Урочисте закриття олімпіади та нагородження переможців, призерів і учасників змагань відбулося в Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей м. Чернівці. З високими результатами учнів і учениць з усіх куточків України вітали члени журі й оргкомітету олімпіади.
Учень 11-В класу Шевченко Віталій здобув Диплом ІІ ступеня на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (учитель Тесленко Світлана Миколаївна).
Вітаємо Віталія та наставника Світлану Миколаївну з ІІ місцем Всеукраїнської олімпіади та бажаємо успішного відбору на Міжнародну хімічну олімпіаду!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/433910405_3307825982860002_3138166956014920799_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/434001616_3911744265711262_8559583822501243200_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/433960710_1467712117459171_8998146538783925593_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/434015161_389640557171779_5211539802959642660_n.jpg)