![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/429498313_1782645558901609_8582514027330604446_n-1-collage-collage-1.jpg)
Громадською організацією «Інноваційні обрії України» для учнівської та студентської молоді було організовано VI Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко», присвячений творчості великого Кобзаря. В есе учні та студенти розкривали особисте сприйняття постаті Т.Шевченка, його творчості або значення в сучасному житті українців.
У конкурсі взяли участь 2685 учасників, 1320 закладів освіти, 2362 педагоги. Учениця 11-А класу Черкаської гімназії №31 Терещенко Дар’я отримала ІІ місце Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко» (учителька Присяжнюк Валентина Петрівна).
Вітаємо Дар’ю та педагога-наставника Валентину Петрівну з перемогою в конкурсі!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/429498313_1782645558901609_8582514027330604446_n-1-collage.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/429451541_1770168433469394_2631255356872671902_n-1-collage.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/429456080_2060291477660470_4060079786659208207_n-1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/430639380_427316536346521_7437478126867523834_n-1.jpg)