![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/428789660_926454058777319_7064805933949601712_n.jpg)
Цьогорічна тема дипломатичних обговорень – “Вплив міжнародних конфліктів на розвиток держави”.
Шляхом жеребкування було визначено, що учні гімназії будуть представляти Австрію. Борщ Єлизавета представляла країну на загал, виголосивши промову німецькою мовою. Михайло Ямковий працював у комітеті “Права людини”, Моляка Яна – в комітеті “Спеціальні політичні питання”, Кальченко Яна – в комітеті “Рада безпеки”, Кришталь Анна – працювала над програмою ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП), Борщ Єлизавета – досліджувала питання освіти, культури і науки (ЮНЕСКО), Садовська Альона входила до економічно-соціальної ради; Юрченко Дарина – відповідальна за пресу.
Під час втілення проєкту серед присутніх панувала дружня атмосфера та відбувалася плідна співпраця учасників. Найголовніше – їх об’єднувало бажання зробити цей світ кращим!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/429380131_1459608504912486_8323687164153240918_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/429407724_1415369095735460_4798986530950719741_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/photo_2024-03-01_23-58-59.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/photo_2024-03-02_00-01-56.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/428888535_927856095402517_9152497440078649930_n.jpg)