![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/014_.jpg)
2 березня 2024 року учні Черкаської гімназії №31: Чаплюк Назар (5-Б), Мазурев Станіслав (6-Б) долучились до змагань Черкаського регіонального фестивалю з робототехніки «Технічні шедеври для майбутнього України». Гімназисти виявили свої можливості в змаганнях “Сумо кероване”. Наші школярі отримали Сертифікат учасника. Керівник команди – учитель інформатики Солодовник Михайло Юрійович.
Вдячні Чернишу Максиму (10-А клас) за допомогу під час підготовки до змагань та батькам учнів за підтримку!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/423686955_368252219456249_634598687019680268_n-collage.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/423735814_7639900486028410_8567135917039688085_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/423737775_1356030518435287_8579269979582329958_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/429384649_296527749854217_559764150259751613_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/429308386_1247128136674898_9041664660674923958_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/d0a1d0bdd0b8d0bcd0bed0ba.jpg)