![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/podyaka3-1.jpg)
14–19 лютого 2024 року вчителі Черкаської гімназії № 31: Присяжнюк Юрій Петрович, Присяжнюк Валентина Петрівна, Бондарчук Анна Олександрівна, Коротун Людмила Валентинівна, Солодовник Михайло Юрійович, Снєт Аліна Петрівна стали учасниками Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «ЛІДЕРСТВО І ОБДАРОВАНІСТЬ: СУЧАСНИЙ НАУКОВИЙ ДИСКУРС І ОСВІТНЯ ПРАКТИКА», організованої Інститутом обдарованої дитини НАПН України.
За підготовлені доповіді та активну участь у роботі конференції педагоги нагороджені Подяками та сертифікатами директора ІОД НАПН України.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/0007.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/0008.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/0010.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/0011.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/0012.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/0015.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/0014.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/429404124_1397814464274584_5720340760604864263_n.jpg)