![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420546493_398581499495362_3187372816329537927_n.jpg)
24 січня 2024 року учні 10-В класу (класний керівник Кириченко Л.М.) та 8-Г класу (учитель математики Прокопенко В.М.) із метою формування життєвих компетентностей особистості на основі використання інноваційних технологій відвідали інжинірингову лабораторію Noosphere Engineering School у Черкаському державному технологічному університеті.
У рамках навчальної екскурсії відбулася зустріч наших гімназистів із фахівцями інжинірингової школи та командами студентів і школярів, що працюють над своїми проєктами. Присутнім продемонстрована робота обладнання технічної лабораторії, а також представлені результати роботи команд.
Учні дізнались, що фахівці школи підтримують українські інноваційні стартапи, допомагають їм на шляху розвитку до продуктів світового рівня, заохочують і підтримують розвиток інтелектуально-творчого потенціалу України.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420902672_1161221518176185_7456918884261156422_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420646272_322995750079246_5398639342256930179_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420726931_914260996610263_4932511280357824524_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420838232_1038420033891755_2551856372339668418_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/421184794_708192221450189_6433503662995449337_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420709022_400880745936300_8443386932421528908_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420692967_384882594191251_6251821532025648033_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/421003253_356303057346828_5455850338395767479_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420894565_3333426510136719_8733625556713721961_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/01/420690373_897192645115845_6183669708608610459_n.jpg)