![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/d093d180d0b0d0bcd0bed182d0b0-20.12_12_1-collage.jpg)
20 грудня 2023 року відбувся Національний онлайн-марафон «Разом до Перемоги». Метою Всеукраїнського заходу, який відбувся у Вінницькій області, була популяризація здорового способу життя та єднання всіх учасників освітнього процесу. Марафон включав дві активності: Всеукраїнську руханку з ментальною складовою та онлайн-марафон.
Учні Черкаської гімназії № 31 також доєдналися до Національного заходу та провели його в себе в закладі освіти в офлайн-режимі.
Керівником участі в марафоні «Разом до Перемоги» була вчитель фізкультури Дев’ятка Наталія Вікторівна. Учителька спільно з учнями заздалегідь підготувала мапу України та провела онлайн-марафон у прямому ефірі, вибравши найзручнішу локацію.
Українська федерація «Спорт заради розвитку» на чолі з президентом Олексієм Качаном нагородила колектив Черкаської гімназії № 31 Грамотою за активну участь у Всеукраїнській руханці в рамках проведення Національного онлайн-марафону «Разом до Перемоги». Особистою грамотою відзначено Дев’ятку Наталію Вікторівну та Почесною грамотою –учнівський колектив 3-А класу.
Разом наближаймо нашу Перемогу!
Усе буде Україна!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/d093d180d0b0d0bcd0bed182d0b0-20.12_12_1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/d093d180d0b0d0bcd0bed182d0b0d094d0b5d0b2d18fd182d0bad0b020.12-d0bcd0b0d180d0b0d184d0bed0bd_1_1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/412002622_276404508748325_76709247966515149_n.jpg)