![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/001-1.jpg)
У рамках обласної краєзнавчої конференції «Наша творчість – тобі Черкащино!», присвяченої 70-річчю створення Черкаської області, 20 грудня 2023 року Комунальним закладом «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» було організовано і проведено виставку-конкурс молодіжних наукових проєктів на базі Черкаського державного технологічного університету.
Свої наукові проєкти представили на виставці одинадцятикласники Черкаської гімназії № 31: Громовий Денис – «Quick autonomous Pointer with Local positioning» (керівник Білогородський Ю.С.), Головко Валентин – «Система термінал-посередник для тимчасових або локальних фінансових операцій на основі Arduino та серверу на Python» (керівники: Солодовник М.Ю., Білогородський Ю.С.).
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/002-1-3241401361-e1703086888300.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/003-1-3237066278-e1703086968426.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/007-1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/004-1-3317604515-e1703087046188.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/005-1.jpg)