![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/370233695_1097289644764823_1526937564847403305_n.jpg)
5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтерів. Саме з нагоди цього визначного дня до Черкаської гімназії № 31 завітала Ольга Олексіївна Стокоз – волонтерка та завідувачка сектору краєзнавства Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.
Ольга Олексіївна розповіла восьмикласникам про історію та причини виникнення волонтерського руху, розвиток та напрямки волонтерства в Черкасах від 2014 року і до сьогодні, про форми, які має волонтерський рух у місті, та про видатних волонтерів нашого рідного міста, які за велінням серця та покликом душі безкорисливими вчинками укріплюють людську віру в ідеали добра й справедливості.
Школярі із зацікавленістю слухали про те, як можна долучитися до допомоги фронту і як можна зробити своє місто кращим.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/377307165_1029896021458569_1406721035139909660_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/400840393_1746336179122893_6880536583625050918_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/370609235_748234077177251_2366650116256001014_n.jpg)