![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/11/370280928_2610302865791942_8722597732303758185_n.jpg)
9 листопада 2023 року Олену Миколаївну Литвин, учительку зарубіжної літератури Черкаської гімназії № 31, у складі колективу проєкту «Екскурсії. Сила історії» міський голова Анатолій Бондаренко нагородив Грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради за вагомий внесок в інтеграцію та соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб, а також з нагоди підбиття підсумків реалізації проєкту «Інтеграційний хаб «Черкаси – твоє місто»».
Вітаємо і дякуємо Олені Миколаївні за волонтерську діяльність!
Разом до Перемоги!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/11/376554820_213431028446840_8668148044167855871_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/11/384551380_354765357088491_244989449585737067_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/11/367917125_547333794272989_5400578828263106211_n.jpg)