![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/07/08.jpg)
28 липня 2023 року в Антикризовому медіацентрі відбулася антилекція з української літератури, що є частиною проєкту “Мандрівний культурний шелтер Луганщини”. Цей захід втілює Мандрівна Луганська обласна бібліотека разом з ГО “Луганське обласне відділення УБА” за підтримки програми «Culture Helps / Культура допомагає», яка імплементується Іншою Освітою спільно з zusa за підтримки Європейського Союзу.
Культурний захід відвідали філологині нашої гімназії: Литвин Олена Миколаївна, Білоног Лілія Михайлівна, Буравська Лариса Володимирівна, Присяжнюк Валентина Петрівна. Під час антилекції педагогині під іншим кутом в експериментальному форматі ознайомились із творами домодерної і модерної літератури, виграли невеликий подарунок.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/07/07.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/07/11.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/07/10-2707236321-e1690691374599.jpg)