![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/04/336862746_189661047175395_9041641325559520902_n.jpg)
Колектив Черкаської гімназії №31 упродовж чотирьох років працює в освітньому проєкті «Світ чекає Крилатих» від Анжеліки Цимбалару. Наступного року проєкт пошириться на один 5-тий клас за новою програмою «Ліга крилатих».
Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України відзначив Грамотами за активне впровадження інноваційних проєктів в освітній процес закладів загальної середньої освіти та багаторічну співпрацю з Інститутом педагогіки директора Черкаської гімназії №31 Сергія Шамару та заступника директора з навчально-виховної роботи Наталію Матвєєву (наказ від 27.02.2023 №18).
Відсьогодні стартує набір майбутніх першокласників у Черкаській гімназії №31, у якому наші класоводи, педагоги, профільний заступник із початкової школи знову професійно та ефективно задіяні до справи впровадження інноваційних проєктів в освітній процес.