![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2021/03/изображение_viber_2021-03-05_09-35-52.jpg)
У рамках Шевченківського тижня (09-12.03) у Гімназії №31 учителями кафедри суспільно – гуманітарних наук проводилися різноманітні заходи.
В 5-11 класах: літературні вікторини, брейн-ринги, профілактика лихослів’я, інтелектуально-розважальний турнір шевченкознавців, літературна композиція “Тричі мені являється любов”. Цікавими були літературні читання: “Учітеся, читайте”, “Думи Кобзаря живуть між нами”, “Згадаймо Великого Тараса”. Були організовані музичні перерви, присвячений творчості Тараса Шевченка, Ліни Костенко.
Відео Уривок з поеми “Кавказ” Т.Г. Шевченка читає учень 7-В класу Сидоренко Максим