![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437947946_1070398227381612_819439931490159440_n.jpg)
Учні Черкаської гімназії №31 долучились до проєкту “Урок медіаграмотності для школярів”, який є спільною ініціативою відділу іміджевих проєктів управління гуманітарної політики спільно з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
12 квітня 2024 року журналіст і редактор інтернет – видання «Прочерк» Назарій Вівчарик провів майстер-клас із інфомедійної грамотності для наших гімназистів. Протягом зустрічі журналіст доводив десятикласникам важливість медіаграмотності в сучасному світі, пояснював, як розпізнавати фейкові джерела від достовірних та як убезпечити себе в інтернеті.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437783941_835256301768075_2701254652391579334_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437858384_1154324035590541_5918848256230289373_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437940658_298829416581561_9046548252100288023_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/437918439_319762204461486_9104967033127864321_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/04/434108311_1102908037494910_3399988070136001803_n.jpg)