![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/417470253_7037485686339947_1174948751920639779_n.jpg)
В Черкаській гімназії № 31 продовжується шкільний етап змагань у рамках проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ Всеукраїнські шкільні ліги». Спортивним талісманом гімназії була обрана тварина – Рись.
Учні гімназії змагаються у всіх запропонованих видах спорту: волейбол, футзал, черлідинг, баскетбол, спортивне орієнтування.Змагання судять вчителі фізичної культури – Цвинтарний В.С., Девятка Н.В., Гопка О.П., Бондаренко Н.А., Ікіна А.В.16 січня 2024 року в гімназії проводились змагання з баскетболу серед юнаків. В запеклій боротьбі перемогу здобули учні 9-В класу. Вітаємо!Спортивне життя об’єднує учнів гімназії, надихає на нові досягнення та перемоги!
#разомпереможемоч #плічопліч #шкільніліги #scl #Черкащина_шкільні_ліги
Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
https://www.facebook.com/scl.gov.ua
Черкаська обласна державна адміністрація
https://www.facebook.com/CherkasyCHODA
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/420177592_7037490406339475_8056075009018438442_n-collage.jpg)