![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/422436103_7037997549622094_825916470035823253_n.jpg)
12 січня 2024 року в гімназії проводились змагання з футзалу серед юнаків. В запеклій боротьбі перемогу здобули учні 6-В класу. Вітаємо!Спортивне життя об’єднує учнів гімназії, надихає на нові досягнення та перемоги!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/422419758_7037959269625922_610264597501528448_n-collage.jpg)
#разомпереможемоч #плічопліч #шкільніліги #scl #Черкащина_шкільні_ліги
Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
https://www.facebook.com/scl.gov.ua
Черкаська обласна державна адміністрація