![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/0001.jpg)
15 грудня 2023 року два заклади освіти: Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області та Червонослобідськиий заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Червонослобідської сільської ради Черкаської області підписали Меморандум про співпрацю.
Керівники спланували спільні завдання та дії, спрямовані на розбудову безпечного сучасного освітнього середовища, співробітництво у сфері навчально-методичної, організаційно-виховної, культурної та іншої діяльності.
Віримо, що співпраця між нашими закладами освіти стане новим важливим етапом поглиблення співробітництва та сприятиме подальшій ефективній комунікації сторін.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/0002.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/0003.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/0004.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/0005.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/0006.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/d0a2d0b8d182d183d0bbd0bad0b0_1.jpg)