![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/420515157_7282015665220280_9175972645982267877_n.jpg)
26 березня 2024 року в Черкаській гімназії № 31 відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Черкаською гімназією № 31 Черкаської міської ради Черкаської області в особі директора Сергія ШАМАРИ та Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Білозірської сільської ради Черкаської області в особі директора Ірини КУЧЕРЕНКО. Сторони визначили напрями співробітництва, спільні завдання та дії, спрямовані на співробітництво у сфері навчально-методичної, організаційно-виховної, культурної та іншої діяльності шляхом консультативної та інформаційної діяльності.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/420507968_7282006728554507_4422793138508102877_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/417703050_7282006711887842_4984816477442818679_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/420319361_7282006485221198_3263702907234621549_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/417703050_7282006711887842_4984816477442818679_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/419119702_7282006481887865_8017422902090505921_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/420233209_7282006478554532_1170900910559901363_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/420200970_7282006705221176_8199319482085912089_n.jpg)