![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2022/12/volonter_1.jpg)
Відомі черкаські волонтери Ірина Апілат та В’ячеслав Скічко МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА відзначили спільно з учнями 5-В класу, поділилися багаторічною волонтерською працею, досвідом та знаннями, дали дітям життєві поради та настанови. Учні з приємністю розповіли про свої добрі справи, привітали гостей. Спільно побудували плани наступних дій у розбудові волонтерського руху України. Разом до ПЕРЕМОГИ !!!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2022/12/volonter_2.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2022/12/volonter_3.jpg)