![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2021/12/Marinenko-724x1024.jpg)
13 грудня 2021 перестало битися серце Мариненко Галини Петрівни, учителя географії Черкаської гімназії №31. Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, яка заслуговує на найкращі слова поваги та шани.
Пішла з життя жінка, яка своїми діями, учинками, любов’ю та турботою була опорою для сім’ї. Виховала не одне покоління учнів, уміло вчила їх мудрості та відповідальності.
Колектив гімназії сумує з приводу смерті колеги та висловлює глибокі співчуття рідним та близьким.
Світла пам’ять про Мариненко Галину Петрівну залишиться в наших серцях.