![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/1348.jpg)
Учитель хімії Білорус Алла Володимирівна відзначена Подякою за вміння якісно ділитися своїми знаннями з іншими, значний особистий внесок у підвищенні професійної компетентності освітян Будищенської, Леськівської, Мошнівської, Руськополянської, Сагунівської, Степанківської, Червонослобідської територіальних громад Черкаського району. Учителька отримала Сертифікат за проведення методичних гостин «Інноваційні технології викладання хімії».
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/433960716_1449492035925099_2731310800429658847_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/03/433999892_882733293604902_5959816393636744438_n.jpg)