![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/7.jpg)
Учні Черкаської гімназії № 31: Лисенко Вадим (9-Г клас), Шевченко Віталій (11-В клас) під керівництвом учительки хімії Тесленко С.М. отримали Дипломи фіналістів Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В.В.Скопенка. Турнір, організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, відбувався з 30 січня – 05 лютого 2024 року (фінальна частина). Учні змагались у теоретичному етапі «Хімічні старти» та практичному етапі «Хімік-шоу».
Журі Всеукраїнського турніру юних хіміків відзначило наших учнів Дипломами.
Вітаємо гімназистів та вчителя-наставника!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/001.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/002.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/tyrnir_ximikiv_24_1.jpg)