![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2024/02/photo_2024-02-03_20-04-45-collage.jpg)
інженернийтиждень #томущоцікаво
Учні гімназії долучились до проведення інженерного тижня, який покликаний зацікавити наукою і дати поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.
Заходи, проведені Прокопенко Вікторією Миколаївною, учителькою математики, допомогли гімназистам краще зрозуміти, як наука та інженерія проявляється в нашому повсякденному житті, роблять його безпечнішим, комфортнішим та цікавішим.
А найголовніше – підвищують впевненість школярів у власних силах та можливостях.
https://engineeringweek.org.ua/2024.php