![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/366347349_1320738918578937_2608431887776685829_n-2183224721-e1701412357918.jpg)
Проєкт “ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання” у партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE) і Уряду Японії об’єднав для навчання 100 освітян України.
Серед обраних педагогів – учителька української мови та літератури Черкаської гімназії № 31 Лариса Володимирівна Руденко.
Наша педагогиня пройшла навчання, а тепер поділитися здобутими знаннями та практичними навичками щодо дистанційного та змішаного навчання з учителями нашого міста.
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/370316638_366160185884648_1264361420850979598_n-3171590200-e1701412508787.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/370064932_2525819364245834_1748317830304131048_n-1169126572-e1701412589293.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/12/370148884_1068482024182386_9223350686337652342_n.jpg)