![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/11/386447287_366516262526172_6456507403335311114_n.jpg)
18 листопада у Братиславі відбувся Чемпіонат Європи з дитячо-юнацького фітнесу. Юні вихованки, учениці Черкаської гімназії № 31, вибороли золоту та срібну медалі.
Чемпіонкою Європи стала учениця 4-А класу Струкова Поліна (тренер Оробець Антоніна Левківна). Срібло змагань отримала учениця 5-А класу Чала Софія (тренер Тетяна Пастушко).
Бажаємо юним спортсменкам і їхнім тренерам подальших перемог та нових спортивних здобутків!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/11/370267522_201420756337265_3600905441168972146_n-collage.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/11/369638998_2543620725812781_6397677527900565017_n.jpg)