![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/11-1.jpg)
З метою об’єднати талановиту молодь закладів освіти міста задля популяризації національно-патріотичної ідеї та підтримки української армії, Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, Фабрика музичного мистецтва “Voises” та студія CARAMEL vocal studio Черкаської гімназії № 31 долучились до проєкту “Суботні мистецькі вечори “Student`s art autumn” на підтримку ЗСУ.
У перший вечір під назвою «Голос життя» виступав народний художній колектив України, вокальна студія «Карамель» Черкаської гімназії № 31 та вокальний гурт «Lucky Girls Band».
Наближаємо нашу Перемогу шляхом творчості!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/22.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/33.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/44.jpg)