![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/spivpratca_.png)
21 вересня 2023 року між Черкаським національним університетом імені Б.Хмельницького і Черкаською гімназією №31 в особі директора Сергія Шамари було укладено Договір про співпрацю.
У подальшому заклади співпрацюватимуть у напрямку розвитку навчального, наукового і творчого потенціалу здобувачів освіти та педагогічних і науково- педагогічних працівників!
Віримо у професійне співробітництво наших закладів!
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/379633485_848568406592491_201567037120813634_n-1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/379621388_357753453347464_8768368358423909640_n-1.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/379631294_318520503996240_8631969019532199898_n.jpg)
![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2023/09/379632612_1443061109878255_1381250017290697776_n.jpg)