![](https://gymnasia31ckua.files.wordpress.com/2022/11/pxl_20221109_092906545.jpg)
9 листопада, у День української писемності і мови, учителі Черкаської гімназії №31, як і багато українців по всьому світу, писали Радіодиктант національної єдності. Долучились і до написання радіодиктанту онлайн учні 9 – 11 класів.
9 листопада, у День української писемності і мови, учителі Черкаської гімназії №31, як і багато українців по всьому світу, писали Радіодиктант національної єдності. Долучились і до написання радіодиктанту онлайн учні 9 – 11 класів.