![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2021/08/PXL_20210818_065910906.jpg)
Черкаська гімназія №31 з 17-20 серпня 2021 року стала майданчиком для проведення курсів підвищення кваліфікації педагогів міста Черкаси, які працюватимуть у галузі базової середньої освіти у 2022-2023 н.р.
Тренери з педагогіки, психології, фахової майстерності доступно донесли необхідні методи та прийоми з учнями в умовах Нової української школи. Протягом занять навчали учителів різних галузей працювати з учнями згідно вимог часу: творчо та нестандартно, створювати нові ідеї, бути креативними.