![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2021/07/210130837_1408915312797964_2899530660729189870_n.jpg)
28.06.2021 в гімназії розпочав роботу англомовний табір GoCamp 2021. GoCamp- це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі.
Волотери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України. Цього року він проходить у форматі online. У таборі працюють два вчителі англійської мови (Кравченко І.Б. та Тимофєєва Я.М.) та команда учнів нашої гімназії з 7-10-х класів (14 учнів). Кожного дня учні знайомляться із спікерами, виконують креативні завдання та спілкуються з волонтерами англійською мовою. Табір триватиме два тижні.
![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2021/07/210173665_1408915379464624_7170264219865714196_n.jpg)
![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2021/07/210249606_1408915386131290_5078859144948951438_n.jpg)
![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2021/07/210509968_1408915302797965_1823207367864708451_n.jpg)