![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2020/12/00100dPORTRAIT_00100_BURST20201204155613287_COVER.jpg)
28 листопада учасники гуртка робототехніки Черкаської гімназії №31 взяли участь у III відкритому турнірі з робототехніки RoboticУм – 2020. Організаторами якого був департамент освіти і науки Запорізької міської ради.
Онлайн формат! Команди продемонстрували свою обізнаність у сфері робототехніки і презентували своє бачення рятування світу від екологічної катастрофи під гаслом “Врятуймо світ разом!” Емоції переповнюють. Для нас – це перший онлайн конкурс. Дякуємо організаторам, суддям і учасникам за позитивні емоції! Цілий день приємної напруги⚡! Позитивні емоції?!
![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201128_164956-1_1.jpg)
![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2020/12/Combo31.jpg)