![](http://gymnasia31.ck.ua/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-03_09-16-54-1-1024x516.jpg)
Голосування за Громадський Бюджет 2020 року в Черкасах розпочато і триватиме до 14 грудня включно! Якщо тобі виповнилося 14 років і ти власник ідентифікаційного коду або користуєшся Приватбанком чи Монобанком – переходь за посиланням https://golos.hromada.live/votings/11/projects . Обери банк, яким користуєшся, аби підтвердити, що ти – мешканець Черкас і платник податків (гроші з картки не списуються, голосування безкоштовне).
Після цього проголосуй за проєкт №13 – установлення нових сучасних велопарківок із системами відеоспостереження біля всіх шкіл міста, а також проєкт №22 – створення креативного простору на території гімназії 31 та школи 33! Прошу поширити інформацію серед усіх своїх знайомих, аби проєкт від активної молоді міста був втілений у життя! Перетворімо Черкаси у передове місто країни! Голосуймо!