ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК КАТЕГОРІЙНИХ ДІТЕЙ

З 28 липня департамент соціальної політики Черкаської міської ради розпочав прийом заяв на відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

📌ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ПУТІВКУ: талановиті та обдаровані діти-переможці олімпіад; діти-сироти, діти з малозабезпечених; багатодітних родин; діти учасників АТО; діти внутрішньо переміщені; а також інші діти віком від 7 до 17 років включно (повний перелік категорій – за посиланням: https://cutt.ly/KsI7PMh).

📌ДЕ ВІДБУВАТИМЕТЬЯ ВІДПОЧИНОК: в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Веселка» (Херсонська обл., м. Скадовськ). Тривалість відпочинку: 14 днів.

📃ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОДАВАТИ: потрібно написати заяву (в департаменті) та долучити копії документів, що посвідчують особу й підтверджують статус, чи категорію. Повний перелік документів для кожної категорії – за посиланням: https://cutt.ly/KsI7PMh).

‼️СКІЛЬКИ Є ЧАСУ НА ПОДАЧУ: направлення дітей до табору триватиме протягом серпня та вересня 2020 року.

🏢КУДИ ПОДАВАТИ: департамент соціальної політики (бул. Шевченка, 307, 1 поверх, громадська приймальня, стіл 18). Записуватися на прийом для цього НЕ потрібно. Достатньо повідомити адміністратора про бажання подати заяву на оздоровлення дитини. Просимо дотримуватися умов карантину та режиму роботи установи.

🕓Режим роботи: пн-чт з 8:00 до 17:00, пт. з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

☎️ТЕЛЕФОН для довідок: 56-60-18.