Стипендіати

Наші стипендіати

2014 — 2015 навчальний рік

Гриців Ірина (10-М клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Шевченко Марія (11-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Тимошенко Віра (9-А клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості»

Загоруйко Олександра (10-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

Герасик Владислава (10-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

Кобзар Дарина (8-А клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у хореографії»

2013 — 2014 навчальний рік

Расулова Оксана (11-А клас) — стипендія Президента України, обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Гриців Ірина (9-М клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Шарабуров Ілля (11-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»

Тимошенко Віра (8-А клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості»

Іщенко Артем (11-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення в спорті»

2012 — 2013 навчальний рік

Расулова Оксана (10-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Риба Владислав (11-М клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Сіренко Марія (11-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Шарабуров Ілля (10-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»

Посмерега Анастасія (9-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення в музиці»

2011 — 2012 навчальний рік

Норовкова Юлія (11-І клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За активну участь в суспільно-громадській діяльності»

Скурат Катерина (11-М клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Лісняк Анастасія (10-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Ображей Наталія (10-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Расулова Оксана (9-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

2010 — 2011 навчальний рік

Білокриницька Валентина (11-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Некрасова Лариса (11-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Лісняк Анастасія (9-Б клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Григор’єв–Іваночко Ігор (10-М клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Гавдун Марія (10-Г клас) -стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у спорті»

2009 — 2010 навчальний рік

Білокриницька Валентина (10-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Некрасова Лариса (10-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Слєсарев Євген (11-І клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Щербаков Максим (11-І клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Шарабурова Катерина (11-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

Драчов Данило (8-Б клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у музиці»

2008 — 2009 навчальний рік

Юхта Олексій (11-М клас) — стипендія Президента України та обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Кокоріна Ярослава (10-І клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Некрасова Лариса (9-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Загоруйко Борис (11-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді в номінації «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

Щербаков Максим (10-І клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівськоїмолоді в номінації «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

2007 — 2008 навчальний рік

Проценко Катерина (11-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Семенова Яна (11-А клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Кокоріна Ярослава (10-І клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Шаповал Ольга (10-Г клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Юхта Олексій (10-М клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Пунова Катерина (11-Г клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас «За високі досягнення у хореографії»

Загоруйко Борис (10-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

2006 — 2007 навчальний рік

Проценко Катерина (10-А клас) — стипендія Кабінету Міністрів України «За високі досягнення у навчанні», обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Дахно Інна (10-У клас) — обласна стипендія «За високі досягнення у навчанні»

Кокоріна Ярослава (9-І клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас «За високі досягнення у навчанні»

2005 — 2006 навчальний рік

Золотарьова Яна (11-Г клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

Капітоненко Наталія (11-І клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас «За високі досягнення у музиці»

2004 — 2005 навчальний рік

Руденко Анна (11-У клас) — стипендія Кабінету Міністрів України за високі досягнення у навчанні

Оробець Максим (11-М клас) — стипендія міського голови для обдарованих дітей та учнівської молоді м. Черкас «За високі досягнення у хореографії»

 


Warning: Unknown: open(/usr/home/gymnasia31/data/mod-tmp/sess_2c560ee6d187f967bde1c15e091b3d99, O_RDWR) failed: Disc quota exceeded (69) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/usr/home/gymnasia31/data/mod-tmp) in Unknown on line 0