Конкурс П.Яцика

 Наші учні — переможці конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

2016 — 2017 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце - Цимбаленко Дана — 7-Б клас (вчитель Коротун Л.В.)
ІІ місце - Діденко Марина — 8-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце - Бушуєва Дарина — 11-А клас (вчитель Луц Н.М.)


 2015 — 2016 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце - Ортинська Дарина — 5-В клас (вчитель Руденко Л.В.)
ІІІ місце - Цимбаленко Дана — 6-Б клас (вчитель Коротун Л.В.)
ІІІ місце - Діденко Марина — 7-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІ місце - Коваль Ярослава — 4-А клас (вчитель Брильова Г.В.)


 2014 — 2015 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце — Журавель Богдан — 7-А клас (вчитель Луц Н.М.)
ІІІ місце — Масляна Світлана — 8-Б клас (вчитель Руденко Л.В.)
ІІІ місце — Гриців Ірина — 10-М клас (вчитель Луц Н.М.)


 2013 — 2014 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце — Андрухіна Євгенія — 11-А клас (вчитель Коротун Л.В.)
ІІ місце — Сіпко Ірина — 8-Б клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
ІІ місце — Журавель Богдан — 6-А клас (вчитель Луц Н.М.)
ІІІ місце — Сивова Ксенія — 5-А клас (вчитель Присяжнюк В.П.)


 2012 — 2013 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце — Троценко Олександр — 8-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце — Коваленко Юлія — 11-А клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце — Сіпко Ірина — 7-Б клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
ІІІ місце — Сивова Ксенія — 4-А клас (вчитель Коваленко О.М.)


 2011 — 2012 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце — Расулова Оксана — 9-А клас (вчитель Білан Л.В.)
ІІ місце — Троценко Олександр — 7-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце — Третяк Валерія — 10-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце — Сіпко Ірина — 6-Б клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
ІІІ місце — Товстохатько Анна — 4-А клас (вчитель Брильова Г.В.)


 2010 — 2011 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце — Білокриницька Валентина — 11-А клас (вчитель Снєт А.П.)
ІІІ місце — Расулова Оксана — 8-А клас (вчитель Білан Л.В.)
ІІ місце -Троценко Олександр — 6-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІ місце — Сіпко Ірина — 5-Б клас (вчитель Присяжнюк В.П.)


 2009 — 2010 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце — Білокриницька Валентина — 10-А клас (вчитель Снєт А.П.)
І місце -Троценко Олександр — 5-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
І місце — Третяк Валерія — 8-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)

ІІІ (обласний) етап конкурсу

ІІ місце — Білокриницька Валентина — 10-А клас (вчитель Снєт А.П.)


 2008 — 2009 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце -Троценко Олександр — 4-В клас (вчитель Шведенко О.О.)
І місце — Білокриницька Валентина — 9-А клас (вчитель Снєт А.П.)
ІІ місце — Третяк Валерія — 7-Б клас (вчитель Демешко Т.В.)
ІІІ місце — Расулова Оксана — 6-А клас (вчитель Білан Л.В.)
ІІІ місце — Кокоріна Ярослава — 11-І клас (вчитель Снєт А.П.)


 2007 — 2008 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

ІІ місце — Проценко Катерина — 11-А клас (вчитель Проценко Т.В.)
ІІ місце — Расулова Оксана — 5-А клас (вчитель Голуб А.В.)
ІІI місце — Кокоріна Ярослава — 10-І клас (вчитель Снєт А.П.)
ІII місце — Киркича Анастасія — 9-I клас (вчитель Присяжнюк В.П.)


 2006 — 2007 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце — Набожняк Роман — 11-У клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
І місце — Білокриницька Валентина — 7-А клас (вчитель Снєт А.П.)
ІІ місце — Проценко Катерина — 10-А клас (вчитель Проценко Т.В.)
ІІ місце — Расулова Оксана — 4-А клас (вчитель Голуб А.В.)
ІІ місце — Кокоріна Ярослава — 9-І клас (вчитель Снєт А.П.)


 2005 — 2006 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце — Корецька Аліна — 11-Г клас (вчитель Присяжнюк В.П.)
ІІ місце — Дем'яненко Іванна — 7-Г клас (вчитель Луц Н.М.)
ІІІ місце — Расулова Оксана — 3-А клас (вчитель Голуб А.В.)
ІІІ місце — Москаленко Анна — 3-В клас (вчитель Макарук Л.В.)

ІІІ (обласний) етап конкурсу

І місце — Корецька Аліна — 11-Г клас (вчитель Присяжнюк В.П.)


 2004 — 2005 навчальний рік

ІІ (міський) етап конкурсу

І місце — Руденко Ганна — 11-У клас (вчитель Луц Н.М.)
ІІ місце — Проценко Катерина — 8-А клас (вчитель Проценко Т.В.)
ІІІ місце — Білокриницька Валентина — 5-А клас (вчитель Снєт А.П.)
ІІІ місце — Соловйова Світлана — 9-У клас (вчитель Ігнатьєва Н.В.)

ІІІ (обласний) етап конкурсу

І місце — Руденко Ганна — 11-У клас (вчитель Луц Н.М.)